įvairių naujienų nuorodų duomenų bazė | prenumerata | pagalba | atnaujinti

(Puslapyje rodomos nuorodos: 53)

Sportas

11. Lietuvos badmintono federacija pakviesta prisijungti prie prestižinio Šiaurės šalių klubo, aukščiausio lygio trenerių rengimo ekspertas pasidalino patirtimi su lietuviais (www.sportas.lt)
  15. Lietuvo rankinio lygos rungtynėse panevėžiečiai iškovojo pirmąją pergalę (jp.lt)
  16. Prienų komanda puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį ir šventė pergalę Pasvalyje (www.lrytas.lt)
  20. „All Blacks“ ir Anglija įspūdingai žengė į pasaulio regbio čempionato pusfinalį (www.sportas.lt)
  21. 91-ąją minutę įvartį praleidęs „Bayern“ susitikimą su „Augsburg“ baigė lygiosiomis (www.sportas.lt)
  24. 17 taškų deficitą likvidavusi „CBet“ ekipa pratęsė pergalių seriją iki keturių (www.krepsinis.net)
  26. NKL: „Šilutė“ pirmą kartą suklupo, debiutantai – atidarė pergalių sąskaitą (www.krepsinis.net)
  28. „Žalgirio“ ir „Real“ taškų analizė: lyg stebėtume, kaip Š.Jasikevičius žaidžia „Xbox“ (www.15min.lt)